opc_loader

                                                                                                                                                      

SC pigtail OS1 900um 1m

Artikelnr: SC09B1

Easystrip pigtail, single mode, SC connector

lengte 1 meter

dikte 900 um

 

1,62
(Prijs excl. btw)
SC pigtail OS1 900um 1m heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.

Aanbevolen artikelen: