opc_loader

                                                                                                                                                      

LC patchcord OM4 1meter

Artikelnr: LCLCOM4DAQ1

LC-LC patchcord

1 meter lengte

2mm dikte

OM4 multimode vezel

duplex

6,26
(Prijs excl. btw)
LC patchcord OM4 1meter heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.

Aanbevolen artikelen: